Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...
  • Welkom bij Burger, kunt u een boek niet vinden? Bel ons 0182-612298.


  • Welkom bij Burger, kunt u een boek niet vinden? Bel ons 0182-612298.

Het gedoe dat liefde heet

Michèlle Schimscheimer

Prijs: € 25,99
Voorraad#stock_type# onbekend
Ook verkrijgbaar als:
(Geen beoordelingen)
Delen:
Productspecificaties
EAN : 9789021340869
Auteur(s) : Michèlle Schimscheimer
Taal : Nederlands
Onderwerp : Vertaalde literaire roman, novelle
Thema : Satirische fictie en parodieën
Uitgever : Alfabet uitgevers
Verschenen : Februari 2022
Druk : 1
Uitvoering : Paperback
Conditie : Nieuw
Pagina's : 256
Afmetingen : 200 x 126 x 21 mm
Gewicht : 280 gram
Beschrijving

Eerlijk, hilarisch, hartverscheurend en pijnlijk herkenbaar. Een onweerstaanbaar boek voor iedereen die van de liefde houdt.

Wanneer haar grote liefde definitief de deur uit loopt, blijft Michèlle radeloos achter. Net was ze nog gierend van geluk en nu?! In Het gedoe dat liefde heet beschrijft Michèlle Schimscheimer hoe ze zich staande probeert te houden in haar zoektocht naar een verwante ziel of dan tenminste een warm lijf om tegenaan te kruipen. We lezen over de Windmolenman en De bolle filosoof, een platonische driehoeksverhouding en een knappe bakker. Over jeugdliefdes, rommelige exen, Tinderdates en een verwoestende affaire. Met virtuoze pen schetst Michèlle de tragiek van het alledaagse, de gevonden liefdes en het gedoe dat ze steeds weer aanrichten. Eerlijk, hilarisch, hartverscheurend en pijnlijk herkenbaar. Een onweerstaanbaar boek voor iedereen die van de liefde houdt.

'Michèlle beschrijft de vaak hartverscheurende liefde zo grappig en wrang, dat je niet anders kan dan lachen of ontroerd zijn. Het is een verademing om Michèlles verslag van haar liefdesperikelen te lezen, niet alleen omdat ze dat kundig en meedogenloos doet, maar ook omdat het vanuit een slim vrouwenbrein gedaan is.' - Sanne Wallis de Vries

'Verhalen over mislukte liefdes kunnen zo deprimerend zijn. De stijl van Michèlle is echter lichtvoetig en ze kan op zeer opgewekte toon de vreselijkste dingen zeggen. Hilarisch, maar het schrijnt en schuurt even zo goed.' - Hans Dorrestijn

Velden met een * zijn verplicht