Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...
  • Welkom bij Burger, kunt u een boek niet vinden? Bel ons 0182-612298.


  • Welkom bij Burger, kunt u een boek niet vinden? Bel ons 0182-612298.

Waarom de Chinezen de tijd mee hebben

Christine Cayol

Prijs: € 28,99
Voorraad#stock_type# onbekend
Ook verkrijgbaar als:
(Geen beoordelingen)
Delen:
Productspecificaties
EAN : 9789025906535
Auteur(s) : Christine Cayol
Taal : Nederlands
Onderwerp : Filosofie
Thema : Oost-Aziatische en Indiase filosofie
Uitgever : Have, Ten
Verschenen : November 2018
Druk : 1
Uitvoering : Paperback
Conditie : Nieuw
Pagina's : 256
Afmetingen : 216 x 136 x 22 mm
Gewicht : 371 gram
Beschrijving

Leer van Chinezen te surfen op de tijd. Hun tijdsbeleving gaat over kwaliteit en het omarmen van betekenisvolle momenten.

In Waarom de Chinezen de tijd mee hebben' biedt Christine Cayol ons een andere manier om met tijd om te gaan. Hoewel we in het Westen alles steeds sneller doen, lijken we steeds minder tijd te hebben. We hebben het te druk, zowel in ons werk, als in ons hoofd. In plaats van tijdsmanagement hebben we een andere tijdsbeleving nodig.

Van Chinese filosofie kunnen we leren om met de steeds groter wordende tijdsdruk om te gaan. We kunnen de tijd vertragen door te vroeg op een afspraak te komen, door lege ruimte in onze agenda's te houden en uit te gaan van een indicatieve, niet-bindende planning. Daarnaast helpt lichaamsbeweging, een avondwandeling en het koesteren van luiheid.

Velden met een * zijn verplicht