Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...
  • Welkom bij Burger, kunt u een boek niet vinden? Bel ons 0182-612298.


  • Welkom bij Burger, kunt u een boek niet vinden? Bel ons 0182-612298.

Er was eens iets anders[e-boek e-boek]

Danielle Teller

Er was eens iets anders
Dit is een ePub2 ePub2 e-boek
Prijs: € 7,99
Voorraad#stock_type# onbekend
Ook verkrijgbaar als:
Let op: dit is een ePub2 ePub2 e-boek
Bestel je voor het eerst een digitaal product? Lees dan eerst de informatie over het bestellen, downloaden en gebruiken van digitale producten!
(Geen beoordelingen)
Delen:
Productspecificaties
EAN : 9789026346477
Auteur(s) : Danielle Teller
Taal : Nederlands
Onderwerp : Vertaalde literaire roman, novelle
Thema :
Uitgever : Ambo|Anthos
Verschenen : Juli 2019
Uitvoering : E-boek
Conditie : Nieuw
Pagina's : 296
Beschrijving

Als er in het land geruchten de ronde doen over de wrede opvoeding van de nieuwe prinses Assepoester, besluit haar stiefmoeder Agnes het ware verhaal te vertellen.

De tienjarige Agnes wordt door haar arme boerenfamilie weggestuurd om bij een wasserij te gaan werken. Na enkele jaren ontvlucht ze haar tirannieke bazin, raakt onderweg zwanger en weet uiteindelijk als alleenstaande moeder een bestaan op te bouwen.

Door een ongelukkige gebeurtenis keert ze terug naar het landhuis met de wasserij. Daar wordt ze het kindermeisje van Assepoester. Ze worstelt met haar liefde voor dit meisje dat haar stiefdochter wordt en uiteindelijk de gevierde prinses die de onbereikbare fantasieën van velen belichaamt.

'Er was eens iets anders' van Danielle Teller is een even heerlijke als intelligente hervertelling van het sprookje van Assepoester die de rol van de 'boze' stiefmoeder herevalueert. Voor fans van 'Maleficent' en 'Cruella'.

'Een zalige leeservaring.' – Marion Pauw

Velden met een * zijn verplicht