Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...
  • Welkom bij Burger, kunt u een boek niet vinden? Bel ons 0182-612298.


  • Welkom bij Burger, kunt u een boek niet vinden? Bel ons 0182-612298.

Hier was vuur[e-boek e-boek]

gedichten over moeders en kinderen

Anna Enquist

Hier was vuur
Dit is een ePub2 ePub2 e-boek
Prijs: € 7,99
Voorraad#stock_type# onbekend
Let op: dit is een ePub2 ePub2 e-boek
Bestel je voor het eerst een digitaal product? Lees dan eerst de informatie over het bestellen, downloaden en gebruiken van digitale producten!
(Geen beoordelingen)
Delen:
Productspecificaties
EAN : 9789029581509
Auteur(s) : Anna Enquist
Taal : Nederlands
Onderwerp : Poëzie
Thema : Poëzie
Uitgever : De Arbeiderspers
Verschenen : November 2011
Uitvoering : E-boek
Conditie : Nieuw
Beschrijving

Geen inniger band dan die tussen moeders en hun kinderen. Des te pijnlijker de momenten waarop duidelijk wordt dat de laatsten uiteindelijk toch hun eigen gang zullen gaan, dat ze het ouderlijk huis zullen verlaten en zich zullen losmaken en verwijderen.
Deze even innige als wrede band is een steeds terugkerend thema gebleken in de poëzie van Anna Enquist. Er zijn gedichten over te vinden in haar eerste bundel Soldatenliederen (onder andere een driedelige reeks onder de noemer Kinderszenen), evenals in al haar andere bundels, tot en met de tot dusverre laatste onder de titel De tweede helft, met daarin het gedicht Rondleiding; waarin de zinsnede voorkomt waaraan deze bloemlezing haar titel dankt.

Velden met een * zijn verplicht