Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...
  • Welkom bij Burger, kunt u een boek niet vinden? Bel ons 0182-612298.


  • Welkom bij Burger, kunt u een boek niet vinden? Bel ons 0182-612298.

Vlucht uit Parijs[e-boek e-boek]

Mario Escobar

Vlucht uit Parijs
Dit is een ePub2 ePub2 e-boek
Prijs: € 10,99
Voorraad#stock_type# onbekend
Ook verkrijgbaar als:
Let op: dit is een ePub2 ePub2 e-boek
Bestel je voor het eerst een digitaal product? Lees dan eerst de informatie over het bestellen, downloaden en gebruiken van digitale producten!
(Geen beoordelingen)
Delen:
Productspecificaties
EAN : 9789029730198
Auteur(s) : Mario Escobar
Taal : Nederlands
Onderwerp : Vertaalde literaire roman, novelle
Thema : Tweede Wereldoorlog fictie
Uitgever : KokBoekencentrum Fictie
Verschenen : Oktober 2020
Uitvoering : E-boek
Conditie : Nieuw
Beschrijving

'Vlucht uit Parijs' van de internationale bestsellerauteur Mario Escobar is het verhaal van twee moedige Joodse kinderen, op de vlucht voor het naziregime in Frankrijk.

Augustus, 1942. De Joodse broertjes Jacob en Moses Stein logeren bij hun tante in Parijs op het moment dat er een razzia plaatsvindt. Ze weten te ontsnappen en gaan op zoek naar hun ouders, twee beroemde toneelschrijvers die zich in Zuid-Frankrijk schuilhouden. Tijdens deze reis door bezet gebied dreigt het gevaar overal. Uiteindelijk komen ze terecht in het dorp Le Chambon-sur-Lignon, ook wel 'de ziel van Frankrijk' genoemd. Zullen Moses en Jacob hun weg naar veiligheid weten te vinden?

Velden met een * zijn verplicht