Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...
  • Welkom bij Burger, kunt u een boek niet vinden? Bel ons 0182-612298.


  • Welkom bij Burger, kunt u een boek niet vinden? Bel ons 0182-612298.

De regenboog van Mimir

Evy Danckers

Prijs: € 16,99
Voorraad#stock_type# onbekend
(Geen beoordelingen)
Delen:
Productspecificaties
EAN : 9789047718116
Auteur(s) : Evy Danckers
Taal : Nederlands
Onderwerp : Fictie 10 12 jaar
Thema : Kinderen / tieners: fictie en waargebeurde verhalen
Uitgever : Lemniscaat B.V., Uitgeverij
Verschenen : September 2025
Druk : 1
Uitvoering : Hardcover
Conditie : Nieuw
Afmetingen : 223 x 150 x 21 mm
Gewicht : 410 gram
Beschrijving

De vaders van Mimir knappen huizen op om die weer door te verkopen. Zo belandt Mimir in een klein dorp in een oude boerderij, waar volgens de verhalen vroeger een heks heeft gewoond. Maar heksen bestaan niet, dat weet iedereen.

Mimir kan haar draai niet vinden op haar nieuwe schooltje met maar drie leerlingen van haar leeftijd, allemaal jongens, en een verschrikkelijke directrice. Ze komt al snel in de problemen.

Ze zoekt haar toevlucht bij de kippen en konijnen die op de boerderij zijn achtergelaten. Konijnen die kunnen praten! Ze heten Descartes, Spinoza en Maya Angelou en ze geven Mimir graag advies... Maar Mimir is supereigenwijs en lost haar zaakjes zelf wel op. Denkt ze.


Evy Danckers schreef een hartverwarmend verhaal waarbij je hardop in de lach schiet. Marijke ten Cate maakte vrolijke illustraties. Na De regenboog van Mimir heb je gegarandeerd zin in meer Mimir, meer paps en papaja, meer filosofische konijnen en meer geweldige personages. En je hebt geluk - want er komt meer!


Velden met een * zijn verplicht