Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...
  • Welkom bij Burger, kunt u een boek niet vinden? Bel ons 0182-612298.


  • Welkom bij Burger, kunt u een boek niet vinden? Bel ons 0182-612298.

De wereld in zijn flatje

Erik van Os

Prijs: € 15,99
Voorraad#stock_type# onbekend
(Geen beoordelingen)
Delen:
Productspecificaties
EAN : 9789048753666
Auteur(s) : Erik van Os
Taal : Nederlands
Onderwerp : Poëzie 10 12 jaar
Thema : Kinderen / tieners: poëzie
Uitgever : Uitgeverij Zwijsen
Verschenen : Augustus 2024
Druk : 1
Uitvoering : Hardcover
Conditie : Nieuw
Pagina's : 80
Afmetingen : 204 x 150 x 11 mm
Gewicht : 219 gram
Beschrijving

Van de Romeinen en Anne Frank tot skeletten, parasieten en vulkanen. In deze verrassende poëziebundel slaat Erik van Os een brug tussen wereldoriëntatie en taal. Voor kinderen van 8-12 jaar.

Erik van Os, geliefd om zijn speelse en toegankelijke schrijfstijl, schreef 40 gedichten over verschillende wereldoriënterende onderwerpen. Elke pagina is een verrassing met gedichten die soms ontroeren, vaak grappig zijn en altijd een frisse blik bieden op de wereld. Van de Romeinen en Anne Frank tot skeletten, parasieten en vulkanen: de meest uiteenlopende onderwerpen komen aan bod in deze gedichtenbundel voor kinderen van 8-12 jaar.

Met De wereld in zijn flatje stimuleer je het lezen en gun je kinderen alle plezier van (en over!) de wereld. De poëziebundel vormt een prachtige aanvulling op de lessen wereldoriëntatie op de basisschool.

De gedichten uit deze bundel verschenen eerder in de wereldoriëntatiemethode Code D.

Velden met een * zijn verplicht