Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...
  • Welkom bij Burger, kunt u een boek niet vinden? Bel ons 0182-612298.


  • Welkom bij Burger, kunt u een boek niet vinden? Bel ons 0182-612298.

Acceptatie en commitment

Positief, effectief coachen anno nu

Sergio van der Pluijm; Jaantje Thiadens

Prijs: € 27,50
Voorraad#stock_type# onbekend
Ook verkrijgbaar als:
(Geen beoordelingen)
Delen:
Productspecificaties
EAN : 9789083123363
Auteur(s) : Sergio van der Pluijm; Jaantje Thiadens
Taal : Nederlands
Onderwerp : Leidinggeven, coachen
Reeks : Coachen Reeks (3)
Uitgever : Vrije Uitgevers, De
Jaar van uitgave : 2021
Verschenen : Juni 2021
Druk : 1
Uitvoering : Hardcover
Conditie : Nieuw
Pagina's : 256
Afmetingen : 248 x 176 x 26 mm
Gewicht : 728 gram
Beschrijving

ACT is een nieuwe coachmethode die mensen stimuleert om te doen wat belangrijk voor ze is en tegelijk helpt omgaan met negatieve gedachten en pijnlijke emoties.

Ga doen wat je moet doen om te zijn wie je wilt zijn en maak ruimte voor ongemak en pijn.

ACT is welbeschouwd een training in levenskunst. Mensen leren nieuwe vaardigheden in het omgaan met negatieve gedachten en pijnlijke emoties. Dit is de acceptatiekant. De commitmentkant leert mensen te verhelderen wat ze belangrijk vinden, zich hieraan te verbinden en dit te vertalen naar concrete stappen. Het hoofddoel is een toename van mentale veerkracht, waardoor jij en je coachees de moed en de helderheid ontwikkelen om een zinvol bestaan op te bouwen - ongeacht de omstandigheden.

Coachen 3.0 - Acceptatie en commitment is het derde deel in een trilogie over coachen op basis van wetenschappelijke inzichten. Door dit leerboek help je jezelf én je coachees om idealen te verwezenlijken en effectief om te gaan met de belemmeringen die je onderweg tegenkomt. Bestsellers deel 1 en 2 gingen over motiverende gespreksvoering en oplossingsgericht coachen.

Velden met een * zijn verplicht