Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...
  • Welkom bij Burger, kunt u een boek niet vinden? Bel ons 0182-612298.


  • Welkom bij Burger, kunt u een boek niet vinden? Bel ons 0182-612298.

Pekosha

In de traditie van Little Big Man en Dances with Wolves

Emmy Deutekom

Prijs: € 26,50
Voorraad#stock_type# onbekend
(Geen beoordelingen)
Delen:
Productspecificaties
EAN : 9789083573441
Auteur(s) : Emmy Deutekom
Taal : Nederlands
Onderwerp : Historische roman (populair)
Thema : Fictie: algemeen en literair
Reeks : The Pekosha Saga (2)
Uitgever : Typisch-M
Verschenen : Juli 2025
Uitvoering : Paperback
Conditie : Nieuw
Pagina's : 363
Afmetingen : 210 x 148 x 44 mm
Gewicht : 518 gram
Beschrijving

De dromer Pekosha, geboren bij het Drie Cirkelvolk in Nebraska,is 'zo blank als het porselein op het dressoir van mijn grootje'.

Het zijn de woorden van de avonturier Zach Douglas die de dertienjarige Bleekoog meeneemt naar het mijnwerkersgat Cochinada, in de veronderstelling verkerend dat Lucas O'Conor, Pekosha's vermeende vader, daar te vinden is. Maar deze is nergens te bekennen, en de lafhartige Douglas laat Pekosha als slaaf achter.
De jongen weet echter te ontsnappen en sluit zich aan bij het Rode Okervolk. Van de honderdjarige sjamaan Gunesnatin, van wie wordt gezegd dat zij een droomsjamaan is, verneemt hoofdman Brazos Coloradas dat Pekosha's komst naar het Rode Okervolk is voorbestemd. Maar waartoe zal dat leiden?

Het drama, het conflict in Pekosha, is gelegen in de onvermijdelijkheid van deze confrontatie. Het dramatisch verloop ervan, zoals beleefd via de ogen van Pekosha, vormt het hart van deze roman.

Velden met een * zijn verplicht