Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...
  • Welkom bij Burger, kunt u een boek niet vinden? Bel ons 0182-612298.


  • Welkom bij Burger, kunt u een boek niet vinden? Bel ons 0182-612298.

Europa

Susanne Neutkens

Prijs: € 18,95
Voorraad#stock_type# onbekend
(Geen beoordelingen)
Delen:
Productspecificaties
EAN : 9789086649020
Auteur(s) : Susanne Neutkens
Taal : Nederlands
Onderwerp : Wereldoriëntatie, landen, volkeren (< 12 jaar)
Thema : Kinderen / tieners: algemeen: landen, culturen en nationale identiteit
Reeks : Informatie (165)
Uitgever : Documentatiecentrum
Verschenen : December 2022
Druk : 1
Uitvoering : Hardcover
Conditie : Nieuw
Pagina's : 32
Afmetingen : 238 x 170 x 8 mm
Gewicht : 263 gram
Beschrijving

Meedoen aan een gigantisch tomatengevecht, sporen zoeken van wolven en snowboarden in de Alpen: dat kan allemaal in Europa. Wat maakt dit kleine, maar rijke werelddeel zo bijzonder?

Meedoen aan een gigantisch tomatengevecht, sporen zoeken van wolven en snowboarden in de Alpen: dat kan allemaal in Europa. In de meeste landen is voetbal de populairste sport en het christendom de belangrijkste godsdienst. Ook hebben bijna alle landen een democratie, waarin de inwoners hun mening mogen uiten. Maar er zijn ook verschillen. Zo kun je in de zomer in IJsland beter je jas aanhouden, terwijl je in Spanje lekker in zee dobbert.

In de achtdelige serie De werelddelen kijk je naar de natuur, geschiedenis en cultuur van de verschillende werelddelen. Welke overeenkomsten en verschillen zijn er? En waardoor komt dat?

Velden met een * zijn verplicht