Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...
  • Welkom bij Burger, kunt u een boek niet vinden? Bel ons 0182-612298.


  • Welkom bij Burger, kunt u een boek niet vinden? Bel ons 0182-612298.

Kleding door de eeuwen heen

Lonneke Crusio

Prijs: € 17,95
Voorraad#stock_type# onbekend
(Geen beoordelingen)
Delen:
Productspecificaties
EAN : 9789086649358
Auteur(s) : Lonneke Crusio
Taal : Nederlands
Onderwerp : Geschiedenis (< 12 jaar)
Thema : Kinderen / tieners: algemeen: geschiedenis en het verleden
Reeks : Junior Informatie (133)
Uitgever : Documentatiecentrum
Verschenen : December 2022
Druk : 1
Uitvoering : Hardcover
Conditie : Nieuw
Pagina's : 32
Afmetingen : 237 x 170 x 9 mm
Gewicht : 265 gram
Beschrijving

Lang geleden droegen mensen dierenhuiden. En ridders hadden een harnas aan. Pas in de middeleeuwen ontstond de eerste mode. Dit boek neemt je mee op een reis door de tijd: van dierenvel naar fashion.

Jij draagt waarschijnlijk kleren die je mooi vindt en die lekker zitten. Dat was vroeger heel anders. Heel lang geleden droegen mensen kleding van dierenhuiden. En ridders hadden een zwaar harnas aan. De eerste mode ontstond in de middeleeuwen, maar dan alleen voor de rijken. Arme mensen hadden geen geld voor mooie stoffen.
Door de eeuwen heen zijn de gekste kledingstukken 'in' geweest. Bijvoorbeeld lange puntschoenen, opgevulde pofbroeken en jurken van plastic.

Velden met een * zijn verplicht