Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...
  • Welkom bij Burger, kunt u een boek niet vinden? Bel ons 0182-612298.


  • Welkom bij Burger, kunt u een boek niet vinden? Bel ons 0182-612298.

Dominantie

Waarom we denken wat we denken

Warda El Kaddouri

Prijs: € 10,-
Voorraad#stock_type# onbekend
(Geen beoordelingen)
Delen:
Productspecificaties
EAN : 9789401471534
Auteur(s) : Warda El Kaddouri
Taal : Nederlands
Onderwerp : Mens en maatschappij
Thema : Samenleving en cultuur: algemeen
Uitgever : Academia Press
Verschenen : Oktober 2020
Druk : 1
Uitvoering : Paperback
Conditie : Nieuw
Pagina's : 80
Afmetingen : 180 x 121 x 9 mm
Gewicht : 103 gram
Beschrijving

'Dominantie' roept beelden op van overheersing door autoritaire leiders. Maar vaak werkt het subtieler.

Dominantie zit in de grote en kleine verhalen die we elkaar vertellen over onszelf en de wereld, en in het perspectief dat we daarbij innemen. Zolang we niet beseffen dat onze visie niet de enige juiste is, missen we kennis waarvan we het bestaan niet eens vermoeden.

Maar kan dominantie ook nuttig zijn? Hoe verhoudt dominantie zich tot macht en waarheid? En op welke manier zit de problematiek ook in de discussie over de literaire canon?

Warda El-Kaddouri legt uit waarom we denken wat we denken en houdt een vurig pleidooi om met meerdere ogen naar de werkelijkheid te kijken.

Velden met een * zijn verplicht