Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...
  • Welkom bij Burger, kunt u een boek niet vinden? Bel ons 0182-612298.


  • Welkom bij Burger, kunt u een boek niet vinden? Bel ons 0182-612298.

Reis mee naar de adelaar

Sjamanistische droomverhalen over krachtdieren voor kinderen en ouders

Lilian Kluivers

Prijs: € 27,50
Voorraad#stock_type# onbekend
Ook verkrijgbaar als:
(Geen beoordelingen)
Delen:
Productspecificaties
EAN : 9789464357103
Auteur(s) : Lilian Kluivers
Taal : Nederlands
Onderwerp : Verhalen en sprookjes
Thema : Kinderen / tieners: fictie en waargebeurde verhalen
Uitgever : Brave New Books
Verschenen : Oktober 2021
Druk : 1
Uitvoering : Hardcover
Conditie : Nieuw
Pagina's : 108
Afmetingen : 241 x 161 x 17 mm
Gewicht : 311 gram
Beschrijving

De meeste mensen houden van dieren en vinden het fijn ze als huisvriend te hebben. Of ze gaan graag de natuur in om naar dieren te kijken. Maar wist je dat dieren je kunnen helpen en je zelfs heel veel kunnen leren?
Ga in dit boek mee op reis naar je eigen krachtdier of naar de adelaar, de muis of de ... en ontdek welke boodschap hij voor je heeft. Probeer het maar eens!

Do-In docent en schrijver Lilian Kluivers schreef de wonderlijke verhalen in dit boek en haar dochter Niya maakte de mooie tekeningen. Zij hopen dat jij je door de droomverhalen sterker, rustiger en vrolijker zult voelen.

'Reis mee naar de adelaar is een prachtig en inspirerend boek dat kinderen en hun ouders helpt om op een eenvoudige en diepgaande manier de deur te openen naar de magische wereld van het sjamanisme.'
-Scott Silverston, Shamanic Spirit Medicine

Velden met een * zijn verplicht