Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...
  • Welkom bij Burger, kunt u een boek niet vinden? Bel ons 0182-612298.


  • Welkom bij Burger, kunt u een boek niet vinden? Bel ons 0182-612298.

Vandaag was ik even onder water

Erik R. Noorman

Prijs: € 21,95
Voorraad#stock_type# onbekend
(Geen beoordelingen)
Delen:
Productspecificaties
EAN : 9789492241535
Auteur(s) : Erik R. Noorman
Taal : Nederlands
Onderwerp : Literaire roman, novelle
Thema : Fictie: algemeen en literair
Uitgever : Uitgeverij Magonia
Verschenen : Februari 2023
Druk : 1
Uitvoering : Hardcover
Conditie : Nieuw
Pagina's : 265
Afmetingen : 217 x 143 x 30 mm
Gewicht : 482 gram
Beschrijving

In een losse stijl, vol humor en absurdisme neemt de auteur ons mee in vijf cruciale dagen uit het leven van Frits-Jan van Drimmelen.

Vijf dagen uit het leven van de heer Van Drimmelen.

Door het spoor van een jonge hinde te volgen komt Frits-Jan van Drimmelen aan bij de oever van een wiel. Door wat daar gebeurt, besluit hij de drukte in zijn hoofd in vijf dagen van zich af te schrijven. Naast vrolijke, humoristische en soms absurdistische verhalen, beleeft hij ontroerende en confronterende momenten met zijn geliefde, concertpianiste Mia-Louise.
Hij krijgt een 'vindsteen', ontmoet een oude beuk, een woekerende Akebia quinata en maakt een tocht langs de kust.
Ook door de genegenheid voor zijn drie tantes ? zusters van zijn vroeg overleden vader ? leren we de hoofdpersoon van deze 'roman in verhalen' steeds beter kennen.

Velden met een * zijn verplicht