Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...
  • Welkom bij Burger, kunt u een boek niet vinden? Bel ons 0182-612298.


  • Welkom bij Burger, kunt u een boek niet vinden? Bel ons 0182-612298.

Het spel

Mart Smeets

Prijs: € 15,-
Voorraad#stock_type# onbekend
(Geen beoordelingen)
Delen:
Productspecificaties
EAN : 9789049807733
Auteur(s) : Mart Smeets
Taal : Nederlands
Onderwerp : Literaire roman, novelle
Thema : Sportfictie
Uitgever : Dwarsligger
Verschenen : Februari 2020
Druk : 1
Uitvoering : Paperback
Conditie : Nieuw
Pagina's : 504
Afmetingen : 120 x 85 x 17 mm
Gewicht : 109 gram
Beschrijving

Dwarsligger 651 is Het spel van Mart Smeets, een meeslepende roman over topsport, klassieke muziek en de liefde, waarin niets is wat het lijkt.

Frank Jager is een topbasketballer die in zijn leven on the road aan veel verleisingen blootstaat. Via de sjieke en mysterieuze Anastasia komt hij in aanraking met de muziek van componist Sibelius en wordt erdoor gegrepen. En voor het eerst komt hij in gewetensnood.

Over De kopgroep:

'Het tempo van het verhaal ligt aangenaam hoog en de spanning loopt, net als in een echte bergetappe, geleidelijk op. Op de eindstreep van het boek wacht een volstrekt onvoorziene ontknoping.' - de Volkskrant

'Smeets is een verteller pur sang.' - Gazet van Antwerpen

Velden met een * zijn verplicht