Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...
  • Welkom bij Burger, kunt u een boek niet vinden? Bel ons 0182-612298.


  • Welkom bij Burger, kunt u een boek niet vinden? Bel ons 0182-612298.

RAK

Wat in Italië begint, eindigt in Nederland

Kees van Maris

Prijs: € 20,99
Voorraad#stock_type# onbekend
(Geen beoordelingen)
Delen:
Productspecificaties
EAN : 9789465285610
Auteur(s) : Kees van Maris
Taal : Nederlands
Onderwerp : Thriller
Thema : Thriller / spannende fictie
Uitgever : Boekscout
Jaar van uitgave : 2026
Verschenen : Maart 2026
Druk : 1
Uitvoering : Paperback
Conditie : Nieuw
Pagina's : 152
Afmetingen : 208 x 148 x 15 mm
Gewicht : 234 gram
Beschrijving

Rak, de broer van Kar is op mysterieuze wijze verdwenen. Gaat het Kar lukken zijn broer op te sporen en vindt hij een oplossing voor de andere bijzondere zaken die aan het licht komen?

Een vreedzame bijeenkomst van Nederlandse schrijvers in een Nederlandse enclave in het noorden van Italië blijkt toch minder vredig te zijn dan verwacht.
Kar, een vroegere inspecteur van politie, is op zoek naar zijn broer Rak en krijgt te maken met mysterieuze zaken, volksbijgeloof en een zeer ernstig vergrijp. De Italiaanse politie stuurt haar beste inspecteur.
Verwarring door de taal en het aanstaande vertrek van de auteurs doet inspecteur Moretti besluiten een bijzondere maatregel te nemen.
Kar kijkt aanvankelijk vanaf de zijlijn toe, maar kan er niet omheen om zich met dit mysterie te gaan bemoeien.

Velden met een * zijn verplicht