Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...
  • Welkom bij Burger, kunt u een boek niet vinden? Bel ons 0182-612298.


  • Welkom bij Burger, kunt u een boek niet vinden? Bel ons 0182-612298.

Het geheim van De Dikke van Dale,

Een reis door het verleden,

Erwin Boudin

Prijs: € 24,99
Voorraad#stock_type# onbekend
(Geen beoordelingen)
Delen:
Productspecificaties
EAN : 9789465314372
Auteur(s) : Erwin Boudin
Taal : Nederlands
Onderwerp : Fictie overig
Thema : Misdaad en mysteriefictie
Uitgever : Brave New Books
Verschenen : September 2025
Druk : 1
Uitvoering : Paperback
Conditie : Nieuw
Pagina's : 209
Afmetingen : 235 x 155 x 19 mm
Gewicht : 364 gram
Beschrijving

In de polderstilte van Sluis sluimert een geheim dat eeuwenlang wacht op ontdekking. Wat begint als een historische zoektocht van Eugène, een nachtwaker in het Hotel Dikke van Dale, ontvouwt zich tot een mystiek avontuur vol onderaardse gangen, vergeten rituelen en de fluisteringen van zusters en broeders die hun stem in stilte vereeuwigden.
Van het verborgen Boek der Gouden Letters tot de Opstanding van het Verleden: dit verhaal weeft feiten en mythe tot één ritueel tapijt. De stem van het verleden klinkt in kaarslicht, rozenmotieven en mandala's, terwijl Eugène worstelt met zijn rol als hoeder van een onuitgesproken belofte.
Een boek over het bewaren van waarheid, het helen van geschiedenis, en het durven luisteren naar wat onder onze voeten leeft.
Voor lezers van historische mystiek, rituele fictie en wie geloven dat geschiedenis leeft in steen, stem en stilte.
Sluis wacht. De zoektocht begint nu.

Velden met een * zijn verplicht