Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...
  • Welkom bij Burger, kunt u een boek niet vinden? Bel ons 0182-612298.


  • Welkom bij Burger, kunt u een boek niet vinden? Bel ons 0182-612298.

De adelaar

Astrid Ketzer

Prijs: € 14,50
Voorraad#stock_type# onbekend
Ook verkrijgbaar als:
(Geen beoordelingen)
Delen:
Productspecificaties
EAN : 9789493157101
Auteur(s) : Astrid Ketzer
Taal : Nederlands
Onderwerp : Fictie 15+
Uitgever : Godijn Publishing
Jaar van uitgave : 2019
Verschenen : Oktober 2019
Druk : 1
Uitvoering : Paperback
Conditie : Nieuw
Pagina's : 110
Afmetingen : 190 x 135 x 11 mm
Gewicht : 141 gram
Beschrijving

Het is 1986. Dritan is zeventien jaar en woont in het communistische Albanië onder het strenge regime van de dictator Enver Hoxha. Al op zeer jonge leeftijd weet hij dat zijn toekomst daar niet ligt. Hij kan zich niet neerleggen bij het afschrikwekkende systeem. De onrechtvaardigheid die hij in zijn land ziet en hem persoonlijk treft, sterkt hem om op zoek te gaan naar een uitweg.
Hij weet dat er een andere, vrije wereld moet zijn waar hij kan leven om zijn dromen waar te maken. Om hem heen hoort en ziet hij mensen verdwijnen die een poging wagen om te vluchten.
Als hij wordt opgeroepen voor de dienstplicht doet er zich ineens een kans voor. Maar neemt hij die ingrijpende beslissing?

Velden met een * zijn verplicht